Жироспалювачі

Вид спеціальних препаратів або спортивних добавок, основною метою яких є боротьба з жировими відкладеннями, зниження маси і під час «сушки» тіла. Крім цього, прийом жіроспалювачів полегшує тренувальний процес і допомагає тобі концентруватися на заняттях.

Дія таких добавок (препаратів) може мати різні механізми стимуляції обмінних процесів, зниження здатності організму всмоктувати жири, пригнічення апетиту, виведення зайвої води, запобігання синтезу жиру та інше.

Найчастіше жіроспалювачі застосовуються для усунення зайвих жирів. Найбільшого ефекту можна досягти, якщо поєднувати добавку зі збалансованим харчуванням і активними тренуваннями. Приклади ефективних жіросжігателей — Lipo 6 Unlimited, Lipo 6x Black, Black Spider та інші.

В людському організмі присутній Л-карнітин який являє собою природний вітамін і бере безпосередню участь у розщепленні жирових відкладень і стимуляції роботи серця. Також є рідкий L-карнітин — головний елемент спортивного харчування, який надає багатогранну дію на організм і прискорює процес схуднення, але є природною речовиною, а простою харчовою добавкою.

Краплі для схуднення Fire Fit

Сучасні технології в сфері виробництва препаратів для схуднення дозволяють випускати їх в різних зручних формах…

Грамотна схема застосування L-carnitine для схуднення (+ відео)

Що собою являє дана добавка. Як вона працює в якості жироспалювача. В якому дозуванні і в який час потрібно її вживати. Нюанси прийому.