Як схуднути за місяць: 5 залізних правил

Забудь про суворі дієти і виснажливі тренування. Наш організм — дуже гнучка система, яка швидко реагує на найменші зміни звичного способу життя. Так що скинути кілька кілограмів зовсім не складно. Ти це зможеш!

5 непорушних правил для найближчих 30 днів

  1. Випивай в день 1,5–2 літра води, крім чаю, кави, компотів та питних йогуртів. Починай кожен ранок зі склянки чистої води. Бери на роботу пляшечку води і постав поруч з собою, щоб не забувати пити. Буквально через кілька днів це увійде у тебе в звичку.
    Але пам’ятай, що пити можна не менше ніж через годину після їжі!
  2. Викресли зі свого раціону солодощі, хліб, фастфуд, жирну та смажену їжу. Все це краще замінити фруктами, запеченими стравами та твовїми улуюбленими вітамінними салатами. Якщо без солодкого стане зовсім тоскно, можеш з’їсти шматочок гіркого шоколаду. І ще порада, — ходи в магазин тільки ситою. На голодний шлунок ти ризикуєш спокуситися їжею, яка суперечить принципам правильного харчування і віддалить тебе від мети.
  3. Сніданок, обід і легка вечеря повинні припадати на один і той же час. Між основними прийомами їжі вставляй невеликі перекуси: протеїнові батончики, сухофрукти, домашній йогурт, дієтичні хлібці, нежирний сир, фрукти і овочі. Так організм не буде панікувати і намагатися запастися жирами про запас. Скористайся спеціальним меню, розрахованого для схуднення за один місяць.
    Правильне схуднення — це кілограм на тиждень. Тобто 4 кг за місяць. Так, ти скинеш вагу повільно, але і набереш нескоро. І це великий плюс.
  4. Рухайся. Якщо ти не займаєтеся спортом в фітнес-клубах, то намагайся хояа б кожен вечір гуляти і через день виконувати певну програму вправ вдома. Не засиджуйся на біля комп’ютера. Кожні 20-30 хвилин вставай і ходи по офісу. Коли ти рухаєшся, організм оживає, позбавляється від зайвих запасів і збагачується киснем.
  5. Забудь про те, що ти худнеш. Дай собі установку, що ти перейшлп на здоровий спосіб життя, який допоможе тобі змінити себе. Насолоджуйся процесом і підтримуй позитивний настрій. Сфотографуйся, взважся і виміряй основні параметри тіла перед початком курсу, щоб оцінити результати твоїх старань.
До цих 5 правил розроблена спецільна фітнес-програма для схуднення за місяць. Саме виконання простих вправ дасть дуже помітний результат, як тобі дуже   сподобається! Повір, це варто спробувати. Потім, ты собі за це ще не раз подякуєш.
Поділися з друзями::
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *