Кохана Тіматі виявилася жертвою булімії

Модель Анастасія Решетова, також відома як обраниця репера Тіматі, як з’ясувалося, домагалася схуднення усіма можливими способами. В результаті у дівчини розвинулася булімія.

21-річна Решетова написала книгу, присвячену догляду за собою і підтримки стрункості. В ній кохана Тіматі зізналася: вона сама добре знає з власного досвіду, що таке булімія.

Булімія відноситься до розладів харчової поведінки, при якому його жертви спочатку об’їдаються, а потім штучно викликають блювоту і позбавляються від їжі з шлунку. Подібним порушенням часто страждають ті, хто зациклений на своїй зовнішності.

Історія Анастасії Решетовой багато в чому – класичний приклад одержимості молодих дівчат проблемою ваги в наш час.

Дослідження, які проводилися на заході  показують, що про стрункость і схуднення замислюються не тільки підлітки, але і більш молодші покоління, фактично діти.

Модель розповіла, що вона зробила серйозну спробу схуднути в 17 років. Анастасія діяла навмання, виходячи з власних міркувань, і в результаті у неї розвинулося харчовий розлад.

«Я сильно обмежувала себе в їжі, наприклад, не їла за 8-10 годин до сну, споживала не більше 800 калорій в день і повністю виключила з раціону складні вуглеводи (харчувалася тільки фруктами, сухофруктами, білком і овочами). Пізніше у мене стали траплятися справжні напади булімії. З того моменту я так і не змогла повернутися в колишню форму», — поділилася Решетова

Поділися з друзями::
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *