Дієтологи знайшли простий засіб від жиру на животі

Простий засіб від жиру на животі
Зловживання харчуванням з високим вмістом жирів пов’язують з цілим рядом несприятливих наслідків для здоров’я, але вчені з США встановили, що є доступний засіб для купірування шкідливого ефекту. Таким засобом, за їх словами, є кориця.

Яка користь від кориці

«Кориця може нейтралізувати негативний ефект вживання їжі з високим вмістом жирів, запобігаючи процес накопичення жиру навколо живота і захищає серце від пошкоджень», — це висновок американських вчених опублікував журнал «Вісник Здоров’я».

Дослідники рекомендують додавати корицю в гарячі напої, каші та інші страви для того, щоб нейтралізувати шкідливу дію на організм від нездорових жирів, присутніх в продуктах харчування. Користь від такого застосування кориці підтвердили експерименти на мишах.

Протягом 12 тижнів гризунів годували жирною їжею і одночасно давали їм корицю. Під час фінальної перевірки організму у тварин було встановлено: після кількох тижнів вживання кориці у мишей в крові зріс рівень антиоксидантних та протизапальних молекул, які захищають від стресу, пов’язаного з вживанням шкідливої їжі.

Лікарі запропонували спецію для продовження життя

Також виявилося, що у тварин, які їли корицю, знизилась вага і зменшилась кількість жиру на животі. У цих гризунів стали більш інтенсивними процеси травлення і обміну речовин.

Нагадаємо, раніше вчені висловлювалися про те, що вживання кориці сприяє омолодженню.

Поділися з друзями::
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *